1. Šolski dan

V novo šol. leto smo zakorakali veselo in z veliko pozitivne energije. V letošnjem šolskem letu smo prilagodili urnik, tako, da imajo vsi učenci po 1. šolski uri malico ter po 2. šolski uri 15 minutni rekreativni odmor. Rekreativni odmor lahko učenci preživijo na zunanjih igriščih in na različnih postajah znotraj šole. Rekreativnega odmora se učenci veselijo, saj se lahko v času odmora preizkusijo v različnih športnih dejavnostih.

V šolske klopi je 2. septembra sedlo 536 učencev in med njimi je 47 prvošolcev. Skupno imamo na centralni šoli 23 oddelkov od 1. do 9. razreda in na Podružnični šoli Hrušica 4 oddelke od 1. do 4. razreda. Sprejeli smo naše prvošolce in si skupaj z njimi ogledali palčka v akciji v igrici Palčkova nedelja. Na prvi šolski dan nas je ob sprejemu prvošolcev obiskal g. župan Zoran Janković in ga. mag. Melita Oven vodja odseka za izobraževanje na Mestni občini Ljubljana.